21 листопада - День Гідності та Свободи 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го.
Публікації
Показано дописи з листопад, 2024
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
1000 днів незламності: шлях до перемоги У вівторок, 19 листопада 2024 року, виповнюється 1000 днів від повномасштабного вторгнення військ РФ в Україну, яке стало продовженням окупації Автономної республіки Крим в лютому 2014 року та захоплення частини Донецької і Луганської областей навесні того ж року. Як нагадує Укрінформ, вночі 24 лютого 2022 року очільник Кремля Володимир Путін оголосив про початок так званої "спеціальної воєнної операції", яка мала на меті нібито "демілітаризацію та денацифікацію України". Російська армія почала завдавати повітряних ударів по більшості регіонів України та розпочала масштабний наземний наступ з території РФ, Білорусі, тимчасово захоплених частин Донецької і Луганської областей, а також тимчасово окупованого Криму. Провели годину спілкування, віддали шану та повагу захисникам.
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Всесвітній день доброти (World Kindness Day) – міжнародний день, який відзначається щорічно 13 листопада . День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин. Добро врятує світ та з’єднає народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен. Творити добро зовсім не важко, але в результаті люди наповняться співчуттям та добротою один до одного. У багатьох країнах святкування Всесвітнього дня доброти супроводжується різноманітними акціями та заходами, які мають на меті поширення добра та позитиву. Добровільці та організації часто організовують акції чистки, благодійні збори, волонтерські програми та інші заходи з нагоди цього дня. Ідея проста – безкорисливо зробити для когось щось хороше. А найважливіше завдання – нагадати людям, що вони можуть робити добрі вчинки не лише раз на рік, а й щодня. У буклеті представлено позитивний ефект від добрих справ. «Спробуйте бути хоча б трохи добрішими – і ви побачите, що будет